Kritikohet kostumi nudo i Scarlett Johansson

kostumiii“Paramount Pictures” ka publikuar pamjet e para të Scarlett Johansson e veshur me kostumin e karakterit të saj, një veshje termoptike “nudo”, për filmin “Ghost in the Shell”.

Aktorja 31-vjeçare, e cila luan robo-cop ekzistencial, The Major/ Motoko Kusanagi, del nga uji me armaturën e saj të padukshme pasi ka goditur një njeri të paidentifikuar.

Johansson luan rolin e një karakteri të animuar që është mjaft i njohur dhe për këtë është përballur me kritika se kanë ‘zbukuruar’ karakterin ikonik japonez.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Armina Mevlani: Pse nuk isha sot në protestën e PD-së

Partneri i saj Shkelzen Berisha u pa sot ne protesten para kryeministrise. ...