Sara Kapo rrëfen largimin nga Top Channel: Më hoqën me lezet

sara-kapoSara Kapo, ish-opinioniste ne ‘’Top Show’’, në Top Channel ka treguar menyren si drejtuesit e këtij emisioni e larguan nga detyra qe iu dha prej disa ditësh, që prej nisjes së sezonit të emisionit.

Sara ishte ne panel së bashku me Valer Kolnikajn, por të dy u larguan shumë shpejt nga ky emision.

LEXO EDHE:  E thotë aktori i njohur i humorit shqiptar: Ja sa ‘kollaj’ kam fjetur me Eliona Pitarkën
Kliko per me shume info

Valeri duket se e ka kaluar me sportivitet largimin nga Top Channel, ndërsa Sarës i ka mbetur peng mënyra e largimit.

Sara ka folur për emision ‘’Oktapod’’, ku është shprehur se e kishin hequr ‘’me lezet’’.

“Ndoshta unë nuk jam për televizion dhe nuk më pëlqen shumë. Më bëhet qejfi për dy opinionistët e rinj. Fillimisht nga stafi m’u kërkua të jepja opinione lidhur me të ftuarit, por më pas më kërkuan t’i ngacmoja, gjë që se bëj dot. Largimi ishte i natyrshëm”, rrëfeu ajo.

LEXO EDHE:  “Sa vulgare je!” Ermal Mamaqi nuk ia përton aspak moderatores

Sara dhe Valeri janë zëvendësuar, nga Albana Osmani dhe Ervin Kurti në ‘’Top Show’’

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here