Sakrifikon veten për fëmijët, nëna i mbron nga sulmi i dy qenve(Video)

UntitledPamje shokuese vijnë nga Kalifornia, SHBA ku një nënë është përballur me një tmerr te madh për të mbrojtur fëmijën e saj.


Dy qen të mëdhenj e sulmojnë në hyrje të shtëpisë së saj dhe janë përpjekur të kafshojnë djalin e saj dy-vjeçar.

Nëna e tmerruar e ka mbrojtur me trup vogëlushin e saj, por nuk arrinte të gjente dot çelësat e shtëpisë për të hyrë brenda.

Edhe pse nuk janë jashtë rrezikut për jetën nëna dhe fëmija morën disa plagë dhe u shtuan në spital. Ngjarja ndodhi mesditën e së martës./balkanweb/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

6 ‘vrasësit’ e fshehur në etiketat e ushqimeve, ja si t’i lexoni mes rreshtave

Si të zgjidhni vezë organike, apo bukën që nuk është gatuar me ...