Bukuroshja ruse që po çmend rrjetet sociale

rusja-seksiBukuroshja ruse Galinka Mirgaeva po çmend rrjetet sociale. E fiksuar pas palestrës dhe jogas, Mirgaeva po tërheq vëmendjen edhe për linjat e saj, por jo vetëm kaq.

Shumë përdorues të rrjeteve sociale e kanë pagëzuar si Angleina Jolie ruse për shkak ta ngjashmërisë me aktoren.

Bukuroshja që ka lindur në qytetin e Perm në Rusinë qendrore njihet si një nga modelet më seksi, por ende nuk gëzon famë ndërkombëtare, ashtu siç e kanë pasur fatin e mirë shumë prej modeleve të tjera ruse.

Gjithsesi, Galinka duket se po punon fort që të jetë në formë dhe në rastin e parë të shpërthejë dhe të bëjë botën të mbajë frymën.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Andrra pjesë e skandaleve, i dalin të brendshmet në publik, ja çfarë bën Sinani (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, një cift mjaft i preferuar për shqiptarët ...