Bukuroshja ruse që po çmend rrjetet sociale

Kliko per me shume info

rusja-seksiBukuroshja ruse Galinka Mirgaeva po çmend rrjetet sociale. E fiksuar pas palestrës dhe jogas, Mirgaeva po tërheq vëmendjen edhe për linjat e saj, por jo vetëm kaq.

Shumë përdorues të rrjeteve sociale e kanë pagëzuar si Angleina Jolie ruse për shkak ta ngjashmërisë me aktoren.

Kliko per me shume info

Bukuroshja që ka lindur në qytetin e Perm në Rusinë qendrore njihet si një nga modelet më seksi, por ende nuk gëzon famë ndërkombëtare, ashtu siç e kanë pasur fatin e mirë shumë prej modeleve të tjera ruse.

Gjithsesi, Galinka duket se po punon fort që të jetë në formë dhe në rastin e parë të shpërthejë dhe të bëjë botën të mbajë frymën.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here