Futet në parakalim në rrugë me akull, e pabesueshme cfarë i ndodh këtij shoferi

Një shofer i pakujdesshëm që është futur në parakalim në një rrugë me akull, e ka pësuar keq pasi ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugë.

Mirëpo gjatë manovrës së parakalimit ai ka marrë me vete edhe një makinë tjeter shkruan LajmiFundit.al.

Nuk dihet se ku është regjistruar kjo video, por nuk mendohet të ketë viktima pasi të gjithë pasagjerët kanë dalë vetë nga makinat pas përplasjes./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Çifti më i famshëm në Shqipëri, Alma dhe Erioni shfaqen sërish, ja c’bëjnë në Fier

Momentalisht ata janë çifti më i famshëm në Shqipëri. Kjo pasi të ...