Video/ Rruga për në Kamëz: Kaos, trafik, errësirë dhe… gropa

Një shofer ka dërguar një video në faqen “Harta Digjitale e Aksidenteve Rrugore” ku  ankohet për rrugën që të con në Kamëz.
Shoferi thotë se rruga ka shumë trafik, kaos, errësirë dhe gropa që po i shkatërrojnë mjetin e tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Çifti më i famshëm në Shqipëri, Alma dhe Erioni shfaqen sërish, ja c’bëjnë në Fier

Momentalisht ata janë çifti më i famshëm në Shqipëri. Kjo pasi të ...