Shokuese, 30-vjeçari rreh dhe përdhunon gruan e vëllait

perdhunimTridhjetë vjeçari S.S. nga një fshat i Prilepit ka dhunuar fizikisht dhe seksualisht gruan e vëllait të tij e ka braktisur dhe vetë u arratis.
TetovaSot, transmeton se S.S. ka marrë veturën “golf 4” nga një bashkëfshatar dhe ka shkuar në vendin ku ka qenë vëllai i tij Sh.S.(50) dhe gruaja e tij L.K.(52).

Në një moment Sh.S. ka ikur nga shtëpia me vëllain e tretë S.S., ndërsa vellai që erdhi vizitë shfrytëzoi momentin që kunata L.K. ka qenë vetë dhe e ka sulmuar fizikisht.

Kliko per me shume info

Nga policia informuan se ai e ka marrë në makinë, e ka dhunuar sërish dhe kanë ikur në drejtim të Velesit.

Gjatë rrugës, S.S. vazhdimisht e ka goditur gruan, derisa makina pësuar defekt, kohë kur ai ka dalë dhe e ka përdhunuar.

“Kanë shkuar në një objekt të një firme private ku S.S. ka kërkuar telefonin dhe ka njoftuar vëllanë. Pasi ka folur me të është larguar, kurse gruan e ka lënë aty”, tregoi policia.

Kur Sh.S. ka arritur në vend, gruaja i ka rrëfyer gjithcka dhe më pas kanë bërë denoncimin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.