“Sheqerka” britanike: Nuk dal me persona që s’janë të pasur

zonjusha-argetimitSimone Toon, e cila e konsideron veten si “zonjushë të argëtimit” ka deklaruar se nuk do të heqë dorë. Ajo është 25 vjeçe dhe ftohet në festa mahnitëse.

Britanikja shijon pushime ekzotike, blen çanta e këpucë të shtrenjta dizenjuesish, të gjitha të paguara nga burra më të mëdhenj e të pasur.
“Daily Mail” shkruan se stili i jetesës së Simone, të cilin ajo e vlerëson me një kosto mujore prej 4 mijë paund në muaj – financohet nga 62-vjeçarë, të cilët paguajnë për apartamentet e saj, anëtarësimin në palestër e madje dhe të dy ndërhyrjeve plastike në gjoks.

“Nuk do e imagjinoja kurrë veten me një person që nuk do më trajtonte në këtë mënyrë e s’do të paguante për stilin tim të jetesës. E provova dhe thjesht nuk funksionoi. Nuk do lidhesha me dikë që nuk është i pasur, nuk më tërheqin meshkujt e pasuksesshëm”, tha ajo për Daily Mail.

Gjithashtu Simone rrallë herë zgjohet para mesditës dhe kurrë nuk gatuan një vakt vetë, por ha vetëm në restorantet më të mira të Knightsbridge dhe Mayfair.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I gjen një mesazh të dyshimtë në celular, i riu rreh për vdekje të dashurën

Xixi Bi, një 24 vjeçare me origjinë kineze, që jetonte në Britaninë ...