Rrëfimi i 20-vjeçares/ “Jam e fiksuar pas seksit, por po më ndodh diçka e çuditshme”

cifti-seksNjë vajzë vetëm 20 vjeçe thotë se është e fiksuar pas seksit dhe vitet e fundit ka fjetur me më shumë se 50 meshkuj. Ajo i ka nisur një letër psikologes së ‘The Sun’ ku i ka treguar se çfarë po i ndodh dhe se çfarë po rrezikon nga kjo sjellje.

Letra e vajzës

Kliko per me shume info

“E dashur psikologe, mendoj se jam sëmurë… sepse jam e fiksuar pas seksit.

Sa herë që dal nga shtëpia për ndonjë kafe më shoqet, nuk kthehem dot nëse nuk bëj seks me dike. Kam gjetur një mënyrë interesante se si t’i gjej meshkujt për të bërë seks… u shkruaj ish-të dashurve të mi dhe sigurisht që njëri rezulton se do të më takojë.

LEXO EDHE:  Kryeministrja në pritje të fëmijës së parë, partneri merr lejen e lindjes

Unë jam 20 vjeçe dhe për herë të parë kam bërë seks kur isha 14. Kohët e fundit kam bërë seks me më shumë se 50 meshkuj të ndryshëm.

Mendoj se nuk është gjë e mirë kjo që po më ndodh por nuk di se si ta ndaloj. Një ditë kam përfunduar në spital me dhimbje barku dhe aty zbulove se isha shtatzënë dhe kjo më bëri të kuptoj se ndoshta kjo gjë sjellje dhe dëshirë po më rrezikon…”

LEXO EDHE:  Me këtë pasaportë në xhep, ju mund të udhëtoni në të gjithë botën

Përgjigja e psikologes

“Ti e the vetë se vuan nga fiksimi për të bërë seks, dhe është e vërtetë që vuan.

Por mos harro se sa shumë rrezikon nga kjo mani. Ti je vajzë e re dhe nuk ke nevojë që të ndihesh e vlerësuar apo e dëshiruar nga meshkujt, dhe këtë ta konfirmosh tek kaq shumë.

LEXO EDHE:  Vlonjati i qan hallin Aldos: O vëlla, si ia bën që në mëngjes...? Dhe merr përgjigjen që nuk e priste

Ti je e dëshiruar sepse je kaq e re… mjafton vetëm një partner për të ta konfirmuar”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here