Rrëfehet punonjësja e seksit: Ja si i zhvirgjëroj studentët!

prostitutaËshtë një industri ku çdo gjë ndodh pas dyerve të mbyllura por një punonjëse seksi ka rrëfyer në të vërtetë se çfarë ndodh në një bordello.

Sarah Greenmore, nga Nevada në SHBA iu është përgjigjur pa droje dhe ka thënë se ka patur raste që ka shkuar edhe me shtatë klientë brenda një nate dhe se fiton rreth 10,000 dollarë brenda 13 ditësh.

Kliko per me shume info

E pyetur nëse ndikonte për keq puna e saj në raport me te dashurin, ajo tha se tre vitet e fundit kishte qenë e lidhur me një yll të pornografisë.

LEXO EDHE:  E tmerrshme/ Çifti shqiptar bën seks ne ballkonin e banesës, e regjistrojnë fqinjët

“Kështu që e kisha zgjidhur problemin. Por u ndamë, jo për shkak të punës, por të gjërave rreth saj. Kështu që tani e bëj vetë dhe me gjithë klientët e mi, kështu që nuk kam nevojë për dikë tjetër”.

Sarah rrëfeu se vijnë mjaft adoleshentë të virgjër tek ajo, të cilët nuk e mundojnë shumë dhe ia kursejnë punën me orë të gjata. “Më të dobëtit zgjasin 20 sekonda. Më të fortët 1 minutë e 30 për herë të parë”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here