Nuk ka më ditë me diell, priten rrebeshe shiu e përmbytje, ja dita më problematike

moti-shiHarrojini ditët plot diell dhe me temperatura të larta. Bëni gati çadrat dhe përgatituni edhe për përmbytje.

Lajmi jo i mirë vjen nga meteorologët, sipas të cilëve java nis me rrebeshe dhe më problematike do të jetë dita e martë.
“Reshje te dendura ne fillim te javes ne gjithe territorin, me problematike dita e marte”- njofton Meteoalb.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Katër rregullat e arta për gjumë të shëndetshëm

Bini në gjumë 30 minuta ose më pak, nuk zgjoheni më shumë ...