Skenat e nxehta, Rovena Stefa i kap gjoksin Fjolla Morinës

rovena-fjolla-morinaKëngëtaret Fjolla Morina dhe Rovena Stefa, njihen për provokimet e tyre dhe fotot “hot”. Mbrëmë ato janë takuar në një lokal në Tiranë, ku kanë festuar Halloween-in dhe nuk kanë munguar skenat e nxehta mes tyre.

Fjolla Morina e cila gjendet në Tiranë për “Dance with me” ka postuar në rrjetin social Snapchat, një foto, ku Rovena i ka kapur gjoksin.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here