Skenat e nxehta, Rovena Stefa i kap gjoksin Fjolla Morinës

rovena-fjolla-morinaKëngëtaret Fjolla Morina dhe Rovena Stefa, njihen për provokimet e tyre dhe fotot “hot”. Mbrëmë ato janë takuar në një lokal në Tiranë, ku kanë festuar Halloween-in dhe nuk kanë munguar skenat e nxehta mes tyre.

Fjolla Morina e cila gjendet në Tiranë për “Dance with me” ka postuar në rrjetin social Snapchat, një foto, ku Rovena i ka kapur gjoksin.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Andrra pjesë e skandaleve, i dalin të brendshmet në publik, ja çfarë bën Sinani (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, një cift mjaft i preferuar për shqiptarët ...