Ronaldo maskohet për të dalë me të dashurën e re në Paris

ronaldo-maskuarSulmuesi i Real Madrid Cristiano Ronaldo po kërkon të kalojë disa momente private në jetën e tij.

I maskuar me një palë paruke, kapele dhe kapuç sipër 31-vjeçari nuk ka dashur të shqetësohet nga fansat.

Kliko per me shume info

Ai u fotografua duke bërë shëtitje me të dashurën e tij të re Georgina Rodriguez në Paris.

Në mesin e një numri të madh turistësh ai nuk u vu re aspak, edhe pse paparacëve nuk i shpëtoi.

Portugezi ka qenë single që pas ndarjes me ish-Miss Spanjën Desiree Cordero Ferrer, dhe tani duket se Georgina është ndalesa e radhës, me të cilën nuk nguroi të bënte dhe dalje publike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.