Ronaldo maskohet për të dalë me të dashurën e re në Paris

ronaldo-maskuarSulmuesi i Real Madrid Cristiano Ronaldo po kërkon të kalojë disa momente private në jetën e tij.

I maskuar me një palë paruke, kapele dhe kapuç sipër 31-vjeçari nuk ka dashur të shqetësohet nga fansat.

Ai u fotografua duke bërë shëtitje me të dashurën e tij të re Georgina Rodriguez në Paris.

Në mesin e një numri të madh turistësh ai nuk u vu re aspak, edhe pse paparacëve nuk i shpëtoi.

Portugezi ka qenë single që pas ndarjes me ish-Miss Spanjën Desiree Cordero Ferrer, dhe tani duket se Georgina është ndalesa e radhës, me të cilën nuk nguroi të bënte dhe dalje publike.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ndjekje si nëpër filma, Policia arreston shqiptarin me drogë në kufi me Greqinë

Policia greke ka arrestuar një shqiptar, pasi po tentonte të kalonte drogë ...