Nuk do ta besoni… ja sa të dashura ka pasur Cristiano Ronaldo vetëm në 2016-ën

ronaldo-madridViti 2016 ka qenë i paharrueshëm për yllin e Real Madrid, Cristiano Ronaldo. Futbollisti ka fituar pothuajse gjithcka me Realin dhe triumfoi edhe me Portugalinë në Kampionatin Europian.

Përvec kësaj, edhe jeta jashtë fushës së blertë nuk ka qenë aspak keq për Ronaldon.

Ronaldo ka ndërruar partneret njëra pas tjetrës dhe thuajse çdo muaj ka qenë na faqet e gazetave rozë me nga një “pushtim” të ri. Shihni vetë nëse nuk e besoni…

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Andrra pjesë e skandaleve, i dalin të brendshmet në publik, ja çfarë bën Sinani (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, një cift mjaft i preferuar për shqiptarët ...