Nuk do ta besoni… ja sa të dashura ka pasur Cristiano Ronaldo vetëm në 2016-ën

ronaldo-madridViti 2016 ka qenë i paharrueshëm për yllin e Real Madrid, Cristiano Ronaldo. Futbollisti ka fituar pothuajse gjithcka me Realin dhe triumfoi edhe me Portugalinë në Kampionatin Europian.

Përvec kësaj, edhe jeta jashtë fushës së blertë nuk ka qenë aspak keq për Ronaldon.

Kliko per me shume info

Ronaldo ka ndërruar partneret njëra pas tjetrës dhe thuajse çdo muaj ka qenë na faqet e gazetave rozë me nga një “pushtim” të ri. Shihni vetë nëse nuk e besoni…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here