Rita Ora si asnjëherë më parë, ekspozon të pasmet bombastike (Foto)

15050051_334408176918485_199458320_nKëngëtarja e mirënjohur në mbarë botën, Rita Ora e cila po përflitet shumë për stilin e saj të mrekullueshmë në veshje, nuk gabon asnjëherë. E veshur së fundmi me një fustan të zi klasik, mahnit, provokon dhe ‘’shkëlqen’’, duke ekspozuar të pasmet e saj.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here