Rita Ora si asnjëherë më parë, ekspozon të pasmet bombastike (Foto)

15050051_334408176918485_199458320_nKëngëtarja e mirënjohur në mbarë botën, Rita Ora e cila po përflitet shumë për stilin e saj të mrekullueshmë në veshje, nuk gabon asnjëherë. E veshur së fundmi me një fustan të zi klasik, mahnit, provokon dhe ‘’shkëlqen’’, duke ekspozuar të pasmet e saj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ndjekje si nëpër filma, Policia arreston shqiptarin me drogë në kufi me Greqinë

Policia greke ka arrestuar një shqiptar, pasi po tentonte të kalonte drogë ...