Rita Ora festoi ditëlindjen duke bërë seks, publikon fotot nga shtrati

rita-ora-ditelindjeKëngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora festoi dje ditëlindjen e saj dhe u tregua paska transparente me fansat e saj.
Gjate kohes qe po feston në Dubai, Rita ka postuar një foto me një mashkull që nuk dihet kush është dhe nuk eshte identifikuar.

Rita Ora në Snapchat ka publikuar një foto nga shtrati i cili shihet i çrregulluar. Fotos ajo i ka shkruar dicituren “Birthday Sex” duke lënë të kuptohet që ajo ka pasur një natë romantike me dikë.

Rita Ora mbushi 26 vjeç ditën e djeshme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

morena-taraku

Sot këngëtare e modele super-seksi, por ja si dukej dikur Morena Taraku

Morena Taraku është një nga modelet dhe këngëtaret më seksi në Shqipëri. ...