Pozon me të brendshme, Rita Ora mahnit fansat (Foto)

rita-oraaRita Ora ‘’godet’’ sërish! NË një mënyrë tejet provokuese dhe atraktive, ajo promovon linjën e saj të të brendshmeve në kuadër të kompanisë italiane, Tenezis. Këngëtarja shqiptare ka qëndruar në SHBA kohët e fundit dhe duket se është frymëzuar nga yjet e atjeshme.
Poza joshëse të Ritës për reklamimin e të brendshmeve
Vetëm me jelekë dhe brekë, 25-vjeçarja nuk i lë indiferentë pjesëtarët e gjinisë së fortë.
Kemi publikuar edhe në të kaluarën imazhe të Ritës me të brendshme, ndërsa në këtë përmbledhje, ajo duket fantastike.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

modelja-carola

Ndahet nga jeta modelja 17- vjeçare, familja dhuron organet e saj

Shuhet në moshën 17-vjecare modelja italiane! Nga një atak kardiak, mësohet se ...