Pozon me të brendshme, Rita Ora mahnit fansat (Foto)

rita-oraaRita Ora ‘’godet’’ sërish! NË një mënyrë tejet provokuese dhe atraktive, ajo promovon linjën e saj të të brendshmeve në kuadër të kompanisë italiane, Tenezis. Këngëtarja shqiptare ka qëndruar në SHBA kohët e fundit dhe duket se është frymëzuar nga yjet e atjeshme.
Poza joshëse të Ritës për reklamimin e të brendshmeve
Vetëm me jelekë dhe brekë, 25-vjeçarja nuk i lë indiferentë pjesëtarët e gjinisë së fortë.
Kemi publikuar edhe në të kaluarën imazhe të Ritës me të brendshme, ndërsa në këtë përmbledhje, ajo duket fantastike.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.