Rishfaqet Fatos Nano me deputetin e PS, mbështetës të Ramës

nano-fatosIsh-kryeministri socialist, Fatos Nano, është parë sot përkrah deputetit, njëherazi ish-vartësit të tij, Taulant Balla, gjatë inaugurimit të një biznesi privat në Tiranë, ku merrte pjesë dhe kryeministri Edi Rama.

Nano ka qëndruar përkrah Ballës gjatë gjithë ceremonisë së inaugurimit. Përballë tij ndodhej kryeministri Edi Rama, i cili mbajti dhe një fjalim përpara të pranishmëve ku inkurajoi investimet private në Shqipëri.

Kjo është hera e parë që Fatos Nano shfaqet në një aktivitet me kryeministrin Edi Rama.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Lulzim Basha në protestë: Ja kush është fajtori kryesor për rrahjen e Kreshnik Spahiut

Incidentin me kreun e AK-së mbrëmë në çadrën e protestës, kreu i ...