Rishfaqet Fatos Nano me deputetin e PS, mbështetës të Ramës

nano-fatosIsh-kryeministri socialist, Fatos Nano, është parë sot përkrah deputetit, njëherazi ish-vartësit të tij, Taulant Balla, gjatë inaugurimit të një biznesi privat në Tiranë, ku merrte pjesë dhe kryeministri Edi Rama.

Nano ka qëndruar përkrah Ballës gjatë gjithë ceremonisë së inaugurimit. Përballë tij ndodhej kryeministri Edi Rama, i cili mbajti dhe një fjalim përpara të pranishmëve ku inkurajoi investimet private në Shqipëri.

Kliko per me shume info

Kjo është hera e parë që Fatos Nano shfaqet në një aktivitet me kryeministrin Edi Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.