Rikthehet nga ferri dhe… vajza shokon me pamjet që sjell (Video)

UntitledNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kore. Bëhet fjalë për një vajzë të vogël e cila befason me rrëfimin e saj. Sipas saj, ajo vdiq njëherë, shkoi në ferr, u rikthye dhe “pasqyrojë” gjithçka pa aty!
Vajza nga Koreja, pamjet që pretendon se i ka parë në ferr,
Një vajzë e vogël ka befasuar me historinë e saj, pasi ajo pretendon se vdiq, pretendimet i ka shoqëruar dhe me një sërë pikturash të saja të cilat pasqyrojnë situatën në botën tjetër, duke u kthyer në epiqendrën e debateve për pretendimet e saj.
Ndërkohë vlen të theksohet se janë një sërë shkencëtarësh, siç mjekë, psikolog etj, të cilët janë vënë në një garë për të nxjerrë në dritë të vërtet rreth kësaj historie, e cila edhe pse duket e pabesueshme, bëhet shumë e besueshme nga aftësia e vajzës për të pikturuar me mjeshtri shumë të madhe ato çka ajo pikturon, piktura që kanë një përmbajtje shumë të çuditshme deri të pazakontë për gjithkënd.
Gjithsesi, për shkak se përmbajtja e video s është e frikshme dhe nuk këshillohet për të mitur, jeni të lutur ta ndiqni atë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I gjen një mesazh të dyshimtë në celular, i riu rreh për vdekje të dashurën

Xixi Bi, një 24 vjeçare me origjinë kineze, që jetonte në Britaninë ...