Mustafa rrimer veten , rikthehet fuqishëm pas një nisje të dobët

1Në ligën e kampionëve Arsenali arriti të fitonte. Në ndeshjen kundër Ludogorets, ata fituan 3-2. Kjo fitore është dhe një fitore për mbrojtësin shqiptar, Shkodran Mustafi, i cili u paraqit në fushë gjatë gjithë ndeshjes. Mustafi pohon se ishte një rikthim i bujshëm dhe se Arsenali është afër të kalojë në fazën eliminuese.

“Pooo. Rikthim i madh edhe mentalisht pas atij starti – Jemi rrugë për në raundin e ardhshëm”, ka shkruar në Mustafi në Instagram.
Kujtojmë se Arsenali ka siguruar një biletë për në fazën eliminimeve të Ligës së Kampionëve.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Dëmtimi, Real Madridi mbetet pa një futbollist

Raphael Varane është lënduar në ndeshjen ndaj Valencias. Real Madridi pas humbjes ...