Mustafa rrimer veten , rikthehet fuqishëm pas një nisje të dobët

1Në ligën e kampionëve Arsenali arriti të fitonte. Në ndeshjen kundër Ludogorets, ata fituan 3-2. Kjo fitore është dhe një fitore për mbrojtësin shqiptar, Shkodran Mustafi, i cili u paraqit në fushë gjatë gjithë ndeshjes. Mustafi pohon se ishte një rikthim i bujshëm dhe se Arsenali është afër të kalojë në fazën eliminuese.

“Pooo. Rikthim i madh edhe mentalisht pas atij starti – Jemi rrugë për në raundin e ardhshëm”, ka shkruar në Mustafi në Instagram.
Kujtojmë se Arsenali ka siguruar një biletë për në fazën eliminimeve të Ligës së Kampionëve.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here