E ‘’nxehtë’’ dhe provokuese si Rike Roçi (Foto)

11E cilësuar si tifozja më seksi e kombëtares shqiptare, Rike Roci fitoi një vëmëndje të madhe. MË pas kësaj ajo cdo ditë surprizonte fansat me format e saj bombastike, pozat me bikini apo dhe topless. PËr pak kohë u duk sikur u harrua që pas udhëtimit në Itali, por ajo rikthehet sërish po me të njëjtën formë, provokuese dhe bombastike. Së fundmi Rike Roci poston nëj foto në Instagram ku duket se nuk ka veshr asgjë poshtë bluzës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nusja e djalit të Topallit sfidon Ilda Bejlerin e Marina Vjollcën, ja fotot

Televizioneve shqiptare i është shtuar edhe një bukuroshe tjetër në moderimin e ...