Rikandidimi i Nishanit? Deputeti i LSI-së: Thjesht një ëndërr në sirtar!

spartak-brahoRikandidimi i presidentit Nishani, për deputetin e Lëvizjes Socialiste për Integrim Spartak Braho, mbetet thjesht një “ëndërr në sirtar”.Braho thotë se presidenti ka përcjell mesazhe përçarëse dhe shumë veprime të tij kanë qenë të pasakta politikisht e ligjërisht.

“Kjo është një ëndërr e parealizueshme për këtë President. Dikush i ka thënë që është kryetar i Partisë Demokratike. Mjaft veprime të tija, jo vetëm kanë qenë të pasakta ligjërisht dhe politikisht, por kanë përcjellë mesazhe përçarjeje”, ka thënë Braho për “Ora News”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Reagimi/ “Protesta e opozitës absurde. Mos bëni thirrje për dhunë”

Ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj e konsideron si absurde protestën e opozitës ...