Rezarta Shkurta puthet me Zajminën për ditëlindje

rezarta-zajminaKëngëtarja Rrezarta Shkurta edhe pse ka kohë që ka braktisur skenën muzikore ajo prapë se prapë ja del të mbetet në vëmendjen e të gjithë admiruesve të saj.

Rrezarta mbushi 30 vite, mirëpo kjo nuk duket aspak në pamjen e saj sepse ajo çdoherë ja del të duket e mrekullueshme.

Ajo në rrjetin social Instagram publikoi një fotografi së bashku me Zaimina Vasjarin, për të cilën tregon që e ka mike që nga fëmijëria, “Shumë pak veta e dinë që shoqëria jonë ka nisur që nëmoshën 10 vjeç…Dhe ja sot mbas 20 vitesh duke festuar me ty dhe e bekuar që të kam në jetën time @zaiminavasjari”.

❤️

A video posted by Rezarta Shkurta? (@rezartashkurta) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vidhen fotot nudo të modeles s famshme Emily Ratajkowski

Foto private të modeles Emily Ratajkowski janë marrë nga hakerat në iCloud ...