Rezarta Shkurta puthet me Zajminën për ditëlindje

rezarta-zajminaKëngëtarja Rrezarta Shkurta edhe pse ka kohë që ka braktisur skenën muzikore ajo prapë se prapë ja del të mbetet në vëmendjen e të gjithë admiruesve të saj.

Rrezarta mbushi 30 vite, mirëpo kjo nuk duket aspak në pamjen e saj sepse ajo çdoherë ja del të duket e mrekullueshme.

Kliko per me shume info

Ajo në rrjetin social Instagram publikoi një fotografi së bashku me Zaimina Vasjarin, për të cilën tregon që e ka mike që nga fëmijëria, “Shumë pak veta e dinë që shoqëria jonë ka nisur që nëmoshën 10 vjeç…Dhe ja sot mbas 20 vitesh duke festuar me ty dhe e bekuar që të kam në jetën time @zaiminavasjari”.

❤️

A video posted by Rezarta Shkurta? (@rezartashkurta) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.