Reshjet e shiut, e pabesueshme cfarë ka ndodhur në afersi të “City Park”

nenkalimi-cityparkReshjet me intensitet të lartë janë kthyer këtë mëngjes në Tiranë ku edhe kanë sjellë përmbytje në shumë zona.

Sic duket edhe në foto, nënkalimi i rrugës për në një qender tregtare në autostradën Tiranë-Durrës është bërë si një “pishinë” e madhe, në të cilën vetem me nëndetëse mund të kalohet  shkruan LajmiFundit.al.

Ky nënkalim u përmbyt edhe disa ditë më parë dhe sic duket kanalet kulluese janë bllokuar nuk janë pastruar dhe si pasojë ka ndodhur një përmbytje e tillë./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

mannequin-challenge

“Mannequin Challenge” më i realizuar në Shqipëri (Video)

Pas kovave me akuj mbi kokë, rrjeti është pushtuar nga një tjetër ...