Regjistrohen reshjet e para të borës në shtetin pranë Shqipërisë

bore-maqedoniReshje të lehta të dëborës janë regjistruar mbremjen e djeshme në disa vise më të larta malore në Maqedoninë veriperëndimore.

Dëborë e dobët bien në Malin Sharr, dhe reshje bore janë regjistruar edhe në disa pika të larta të Bistrës.

Kliko per me shume info

Deri të enjten moti do të jetë kryesisht me diell me temperatura të ulëta të mëngjesit, që në disa vendi temperaturat në mëngjesi do të ulen nën zero.

LEXO EDHE:  Avioni me pasagjerë "humbet" mes stuhisë!

Të enjten pasdite do të ketë rritje të vranësirave dhe gjatë natës të së premtes dhe të premten në mëngjes do të ketë reshje shiu, veçanërisht në pjesët perëndimore dhe veriore.tsot

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here