Juristja shqiptare “cmend” meshkujt, shfaqet e mbuluar vetem me peshqir

redona-kociE re dhe shumë atraktive, lirisht mund të thuhet se është nga ato modele që të lënë gojëhapur me linjat seksi. Redona Koci, ka mbaruar studimet e larta për juridik, por karierën si modele vazhdon ta ushtrojë si profesion të dytë shkruan LajmiFundit.al.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto që ka “cmendur” meshkujt ku shfaqet mjaft seksi vetem me peshqir.

Fotoja në fakt është një selfie e bërë në dhomën e gjumit, ku modelja mban njërën dorë në një pozicion “delikat”./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Gazetarja del në transmetim me fustan rrjetë dhe… pa të brendshme

Një gazetare nga Florida nuk e ka menduar gjatë dhe ka vendosur ...