Lojtarët e Realit nderojnë futbollistët e vdekur, ja veprim mahnitës i tyre (Foto)

reali-nderon-viktimatLajmi i vdekjes së futbollistëve Brazilian në Kolumbi ka bërë bujë në të gjithë globin. Ky lajm mësohet se ka prekur jashtë mase lojtarët e Realit, të cilët e kanë nisur seancën e sotme stërvitore me një minutë heshtje për viktimat e tragjedisë së aeroplanit të rrëzuar në Kolumbi.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Barcelona mund Atletikon e Madridit dhe merr kreun e “La Liga-s”

Barcelona ka mposhtur Atletikon e Madridit me rezultat 2-1, ndeshje e zhvilluar në ...