Real Madrid merr një super-lajm përpara ndeshjes me Atletikon

atletiko-realTrajneri Zinedine Zidane ka marrë një lajm shumë të mirë para derbit me Atletico Madridin, pasi kapiteni Sergio Ramos është kthyer në stërvitje.

Ramos ishte lënduar në ndeshjen kundër Shqipërisë, duke munguar në disa ndeshje për Realin.

Por, ai tashmë duket se këtë lëndim e ka lënë mbrapa dhe do të jetë gati për të luajtur nga fillimi këtë të shtunë në Vincente Calderon.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ndeshja Kosovë-Turqi do të luhet në Shkodër

Ndeshja Kosovë-Turqi, e vlefshme për eliminatoret e Botërorit FIFA 2018, do të ...