I vdes djali në aksident me motor, reagon gazetarja (Foto)

vdes-ergiVdekja tragjike e dy të rinjëve me motor, ka prekur thellë zemrat e të gjithë shqiptarëve. Kjo ngjarje u bë bujë pasi një ndër viktimat ishte dhe këngëtari i mirënjohur Ergi Dini. Viktima tjetër, ishte djali i gazetares dhe pedagoges së Universitetit të Tiranës, Ernestina Halili. 1 javë pas ngjarjse tragjike, nëna e viktimës reagoi. Ajo në rrjetin e saj social Facebook, ka postuar një foto të Jezu Krishtit. Foto e hedhur e saj është shoqëruar me komente të shumta ngushëllimi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...