Rama publikon videon Live nga salla e menaxhimit të situatës së përmbytjeve

permbytjetttKryeministri Edi Rama ka publikuar nje video live nga salla e menaxhimit te situates se permbytjeve ne kryeministri.
Aty perfaqesuesi i kesaj zyre ka bere nje paraqitje te situates ne vend para kryeministrit dhe disa ministrave pjesemarres ne takim.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Rama liroi Lul Berishën nga burgu”, PD akuzon kryeministrin për “të fortin” e Durrësit

Partia Demokratike bën përgjegjës kryeministrin Edi Rama për lirimin nga burgu të ...