Reagimi/ “Edi Rama ishte në protestat kundër presidentit Trump në New York”

fotografja-ramesIsh-kryeministri Berisha i referohet një postimi të fotografes së Ramës, ku shkruan se “duket se ajo bashkë me Ramën kanë marrë pjesë në protestë”.

Postimi i Berishës

Kliko per me shume info

A mori pjese Rama ne protetestat anti Trump ne New York?!

Te dashur miq, fotografja e Edvinit, Blerta Kambo, qe shoqeron Ramen i cili ndodhet New York per motive personale me parate e takspagueseve, poston ne fb e saj video nga protestat ne rruget e qytetit kunder presidentit te zgjedhur Trump.

Duket se vet ajo se bashku me Ramen kane marre pjese ne proteste pasi ne statusin e saj ne fb qe shoqeron videon, shprehet ne shumes çka le te kuptohet qe ajo ne proteste shoqeron per shkak te detyre bosin e saj.

Ajo shprehet se: “ne”me kuriozitet nisem te ndjekim turmen…dhe me tej vazhdon: ne i lame ata (protestuesi) para Kulles se Trumpit.

A e ka fjalen per Ramen apo vetem per Fugen apo per te dy kur thote “ne”, kete nuk e sqaron, sidoqofte ky status ne fb i Blertes se paku duket si nje pilule qetesuese per Ramen, i cili tani ka me vete edhe protestuesit, per te cilet mediat thone se paguhen nga Soros, nje kundershtar i eger i mirenjohur i republikaneve! sb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.