“Edi Rama u ruajt gjatë vizitës në Pajovë si të ishte Donald Trump”

berisha-2016Ish-Kryeministri Sali Berisha ka postuar një mesazh të mbërritur në postën e tij elektronike, ku përshkruhet prania e madhe e policisë gjatë vizitës së Edi Ramës në Peqin.
Nisur nga ky mesazh, Berisha thotë se, Rama “e llogarit veten të ikur” duke iu referuar zgjedhjeve të ardhshme parlamentare që do të mbahen në qershorin e vitit 2017.

Mesazhi i publikuar nga Berisha:

Kliko per me shume info

Qytetari dixhital denoncon:

-Shtetrrethimin e vendosur ne Pajove per viziten e Edi Rames!
-Vetem police shihje thote ai
– shton se i ka bere pershtypje frika deri ne palce e Edi Rames dhe se
– Rama llogarit veten te ikur! sb

“Pershendetje. Pardje kryeministri Edi rama ishte ne takim me fermeret e Pajoves te Peqinit. Te gjith thone. Per ndeshjen e shqiperis. Ishte nje shtet rrethim nga policia. Po Te Shihje Pajoven Ne qender Te saj, Qe me 7 Te mengjesit 5-6 civil vinin perqark. Kur Erdhi Edi u blloku cdo Gje me Pajove, cdo rruge cdo Gje. Nuk kishe nga levizje Vetem polica shihje. A thua se ishim me lufte ?? Nje Gje me cudit Pse kaq shume police. Pse gjithe kjo frike, nga kush Ka frike kryeministri? A e mendon Ai se eshte duke bere mire? Pse duhet Te kete frike popullin e tij kur mendon qe po ben mire …. llogarit kryeminister tjetri. Dhe gjith Frike. E ruhej sikur Te ishte Donald Tramp. Imagjino me popullin e thjeshte. flm z.Sali ju uroj shendet”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.