Shkrihen akujt? Edi Rama publikon foton e Fatos Nanos me deputetin e PS

balla-nanoKryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në një status për inaugurimin e një hoteli në Tiranë ka postuar edhe një foto të ish-kreut të PS-së, Fatos Nanos.
Si Rama ashtu edhe Nano ishin të pranishëm në ceremoni. Fatos Nano është fotografuar pranë deputetit Taulant Balla.
Rama dhe Nano janë përplasur keqas për kreun e PS-së në vitin 2005.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Qytetarët i kërkojnë dorëheqjen, ja përgjigja e Edi Ramës

Replikat në distancë mes kryeministrit Edi Rama dhe komentuesve të shumtë, kanë ...