Shkrihen akujt? Edi Rama publikon foton e Fatos Nanos me deputetin e PS

balla-nanoKryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në një status për inaugurimin e një hoteli në Tiranë ka postuar edhe një foto të ish-kreut të PS-së, Fatos Nanos.
Si Rama ashtu edhe Nano ishin të pranishëm në ceremoni. Fatos Nano është fotografuar pranë deputetit Taulant Balla.
Rama dhe Nano janë përplasur keqas për kreun e PS-së në vitin 2005.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here