Rama-Berishës: Ja kush është frika dhe makthi yt më i madh

rama-berisha16Kryeministri Edi Rama iu është përgjigjur akuzave të ish-kryeministrit Berisha gjatë seancës së Kuvendit.

Rama u shpreh se frika dhe ankthi më i madh i Berishës është Vettingu, ndaj dhe po e pengon.

Kliko per me shume info

“Ti Sali nuk thua asnjë fjalë për integrimin dhe sfidën e përbashkët të zbatimit të ligjit të Vetting-ut, që e lufton me shpirt ndër dhëmbë me të gjitha mënyrat e tua dhe edhe sot që flasim bën çmos që ta pengosh në Gjykatën Kushtetuese”, -tha Rama.

LEXO EDHE:  Negociatat, Krichbaum: S’është koha për Shqipërinë! Problem, korrupsioni dhe krimi

LEXO EDHE:

> Noka i heq mikrofonin Ramës: Harroje! Këtu flet vetëm Sali Berisha

> VIDEO/ Deputeti i PS: Paloka e goditi me grusht ministrin Beqaj

Berisha për përgjimin e Beqajt: S’ka ndodhur kurrë në historinë e këtij vendi!

Kliko per me shume info

1 COMMENT

  1. i mjeri sali qe nuk po ja gjen po..dha vrimen dhe nuk di se cfare te bej me. As lulashi, as bylykbashi nuk e ndihmojne dot me se ju mbarua gazi…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here