Berisha: Rama i tmerruar! Pse lëviz me makinë të blinduar?

Sali-Berisha-2-300x218Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka publikuar një status në “Facebook” ku shkruan se Rama është i tmerruar, lëviz me makinë të blinduar dhe bllokon gjithë trafikun.
Ai shprehet se Rama pasi mbërriti nga New York-u, ka bllokuar trafikun në autostradë dhe ka lëvizur me makinë blind pasi Ramën e ka kapur tmerri.

Statusi i Berishës:

Kliko per me shume info

Rama i tmerruar:

– Nga Rinasi ne Tirane kthehet me makine te blinduar dhe autostrade te bllokuar per trafikun.
– Ne 25 vite kurre ne rruget kombetare apo autostradat nuk eshte bllokuar qarkullimi per shkak te levizjes se nje personaliteti te larte te vendit, cilido qofte ai.
– Kjo qe ndodhi sot tregon tmerrin qe ka kapur Edi Ramen ne fundin e shpejte te turpshem te pushtetit te tij mafioz! sb

1 COMMENT

  1. Ka frik nga gjykatesit qe i kan niperit tutor dhe vrases, skan ber asnje dit burg dhe ven gjoba, kur do vesh mend ti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.