Rama batuta me Majkon: T’i hashashin nuk e do, prandaj…

rama-vettinguKryeministri Rama dhe deputeti Majko kanë qenë sot të pranishëm në Samitin Ndërkombëtar të Studentëve që u zhvillua te piramida në Tiranë.

Gjatë fjalës së tij kryeministri Rama ka shkëmbyer disa batuta me Pandeli Majkon.

Ja biseda:

Majko: Kam pasur ditëlindjen, para dy ditësh ky (Rama) nuk më uroi.

Rama: Nuk të urova me sms, por jam i vetmi që të nisa dhuratë, se të tjerët të nisin sms.

Majko: Po më ler të flas ore…

Rama: Dhe po vazhdove kështu, do të tregoj edhe ç’a të solla dhuratë..!

Majko: Një shishe verë..!

Rama: Po ç’a tjetër, se ti hashashin nuk e do…!

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. JE SHUME I MADH ZOTI KRYEMINISTER.JU UROJ JETE TE GJATE.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Përfaqësuesi i CDU në çadrën e PD: Zgjedhjet me rëndësi për Shqipërinë

Protestën e opozitës në Tiranë, e ka mbështetur edhe përfaqësuesi i CDU-së, ...