Modelja Raffaella Modugno komplet nudo në setin fotografik

modelja2016Modelja e njohur per format seksi, Raffaela Modugno, ka realizuar një set fotografik tejet eksitues.

Ish konkurrentja e Miss Italia është shfaqur komplet e zhveshur për një kalendar të 2017.

Bukuroshja e mbuluar nga rëra e artë e Salentos, mbi kalë në breg të detit, ose në bordin e një pishine, ajo pozon pa filtra përpara objektivit të Federico Canzi për For Men Magazine.


Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Gazetarja del në transmetim me fustan rrjetë dhe… pa të brendshme

Një gazetare nga Florida nuk e ka menduar gjatë dhe ka vendosur ...