Kur Era Istrefi pozonte nudo… (Foto)

era-istrefiE shumë përfolura për suksesin e saj brenda dhe jashtë Shqipërisë, Era Istrefi, ka kaluar shumë. Si fillim një këngëtare e thjeshtë, e cila që pas bahkëpunimit me Ledrin u njoh. Duke arritur majat me këngën BonBon, kosovarja tashmë është një ndër këngëtaret më të preferuara në skenat ndërkombëtare. NDonëse ka kaluar kohë nga jeta e saj ‘’e padukshme’’ disa nga fotot e saj në të shkuarën publikohen tani. N e vitin 2014 Era Istrefi dhe artisti kontravers Astrit Ismaili patën postuar disa fotografi, ku këta dy shihen lakuriq në ujë.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ka tërhequr sërish vëmendje gjatë performimit në një lokal nate ...