Kur Era Istrefi pozonte nudo… (Foto)

era-istrefiE shumë përfolura për suksesin e saj brenda dhe jashtë Shqipërisë, Era Istrefi, ka kaluar shumë. Si fillim një këngëtare e thjeshtë, e cila që pas bahkëpunimit me Ledrin u njoh. Duke arritur majat me këngën BonBon, kosovarja tashmë është një ndër këngëtaret më të preferuara në skenat ndërkombëtare. NDonëse ka kaluar kohë nga jeta e saj ‘’e padukshme’’ disa nga fotot e saj në të shkuarën publikohen tani. N e vitin 2014 Era Istrefi dhe artisti kontravers Astrit Ismaili patën postuar disa fotografi, ku këta dy shihen lakuriq në ujë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pas Kim Kardashian, shqiptari kujdeset edhe për “look-un” e aktores hollivudiane

Shqiptari, Mario Dedivanovic është shndërruar në një nga grimierët më të preferuar ...