Kaos në qytetin e Durrësit, situatë alarmante në zonën e plazhit

14996290_331789360513700_342113776_nNatën e kaluar reshjet e shiut sollën katastrofë në të gjithë vendit. MËsohet se në qytetin bregdetar të Durrësit disa zona janë përmbytur. Zona e cila ka më shumë problem mësohet të jetë në zonën e plazhit kenete, spitalle, zona tek stacioni i trenit, te stadiumi, si dhe rruga Aleksander Goga. Gjithashtu problem janë raportuar dhe në qarkullimin e automjeteve. NË disa nga zonat më problematike gjendja paraqitet e rëndë pasi uji ka deportuar në disa nga banesat Po ashtu në Kenetë tek rrethrrotullimi është shkaktuar një kaos në trafik.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Operacion masiv kundër farës së kanabisit, 3100 policë në terren

Vazhdon operacioni masiv dy ditor në të gjithë vendin për parandalimin e ...