Filmonte burrin duke bërë seks me vajzën 13-vjeçare, flet nëna: E urrej veten!

Kliko per me shume info

qan-nena-vajza-perdhunohet“E urrej veten”, këto kanë qenë fjalët e para të nënës që ka lejuar dhe filmuar burrin duke abuzuar seksualisht me të bijën 13-vjecare.

Ajo shpërtheu në lot kur doli përballë saj 20-vite më vonë.
Çifti me emrat Jim dhe Justine nga SHBA, u dënuan në vitin 1996 për incest ndaj vajzës së tyre Amandës.

Kliko per me shume info

Në emisionin televiziv të quajtur Dr. Phil, “viktima” tashmë 30 vjeç, u përball me të ëmën dhe rrëfeu se si abuzimi i shkatërroi jetën.

Justine deklaroi se “gjatë jetës së saj kishte bërë zgjedhje të dobëta” dhe se “ndjente neveri ndaj vetes së vet”. Babai i vajzës kishte pranuar se ai kishte qenë iniciatori pas gjithë atyre herëve të abuzimit dhe që pas herës së parë nuk ishte ndjerë më fajtor.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here