Puthje pasionante me një në publik, këngëtarja amerikane lezbike?

3
Kliko per me shume info

laurenNjë lajm shokues vjen në mediat rozë. Bëhet fjalë për Lauren Jauregui nga Fifth Harmony e cila së fundmi është fotografuar duke puthur gjithë passion një vajzë. Kjo e fundi tmendohet të jetë Lucy Vives, vajza e këngëtarit dhe aktorit të njohur kolumbian të telenovelave, Carlos Vives. Asgjë nuk dihet më shumë.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here