Puthje pasionante me një në publik, këngëtarja amerikane lezbike?

laurenNjë lajm shokues vjen në mediat rozë. Bëhet fjalë për Lauren Jauregui nga Fifth Harmony e cila së fundmi është fotografuar duke puthur gjithë passion një vajzë. Kjo e fundi tmendohet të jetë Lucy Vives, vajza e këngëtarit dhe aktorit të njohur kolumbian të telenovelave, Carlos Vives. Asgjë nuk dihet më shumë.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ngjit fansin në skenë dhe i bën kërcim erotik por…shikoni reagimin e tij

Enca Haxhia ka tërhequr sërish vëmendje gjatë performimit në një lokal nate ...