Cmenduri në MTV, puthje lezbike e ekspozim “zogu” nga vajzat e “Geordie Shore”

puthje-lezbikeshChloe Ferry, Marty McKenna dhe e reja Zahida Allen kanë dhënë një show në rrugët e Londrës. Skena të pafundme erotike nga vajzat e ‘Geordie Shore’ nuk kanë zhgënjyer edhe këtë sezon të ri në MTV. Për më tej shikoni fotot.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

morena-taraku

Sot këngëtare e modele super-seksi, por ja si dukej dikur Morena Taraku

Morena Taraku është një nga modelet dhe këngëtaret më seksi në Shqipëri. ...