Puthet me shokun e ngushtë të djalit të saj, ja justifikimi 50- vjeçares

UntitledTeksa ishte në festëne ditëlindjes së djalit, rrëfen 50 vjecarja, kishte puthur shokun e ngushtë të djalit. Annie Black rrëfen incidentin që i ndodhi për faj të alkolit.
Në rrëfimin e saj,a jo tregon se qante sa herë kujtonte djalin e saj dhe nuk më zinte gjumi duke menduar se cfarë tjetër kishte ndodhur mes tij dhe saj. Në festë në një moment pasioni pa llogjikuar gjatë e putha shokun. Papritur cdo gjë u shkatërrua. Njerëzit na kishin parë!

Ajo u justifkua se kishte pirë shumë dhe se kishte një dhimbje në stomak të tmerrshëm! Situata ishte e rënduar në fillim. Djali im nuk i përgjigjej mesazheve të mia, e fatmirësisht burri im më ka qëndruar pranë./lajmifundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I çmendur pas shpejtësisë, Ronaldo teston modelin e ri të “Bugatti”-t

Kristiano Ronaldo është i pasionuar pas makinave të shpejta dhe kjo nuk ...