Blendi Fevziu publikon foto nga pushimet në Turqi, ja cfarë komenti i bën Bleona

blendi-fevziu-turqiGazetari Blendi Fevziu ka publikuar sot një foto nga pushimet në Turqi ku ka tërhequr edhe vëmendjen e Bleonës.

Fevziu dhe Bleona janë shumë miq të mirë me njëri tjetrin dhe këngëtarja ka nxituar t’i lerë koment e para duke i shkruar me mjaft dashamirësi “Ylli, bëfsh qejf atje. Zemër”, i shkruan Bleona.

Blendi dhe familja e tij u nisën drejt Turqisë për disa ditë pushimi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Lorik Cana zbulon pasionin e tij të ri

Momentalisht ai po bën një pushim nga angazhimet profesionale. Lorik Cana përveçse ...