Shokuese/ Ja çfarë zbulojnë punëtorët në një pusetë në Itali

PUSET-ITALINjë fetus është gjetur në pusetat e zonës së Ferentino-s, afër Frosinone-s, Itali.

Ndërsa punëtorët po tentonin të zhbllokonin një pusetë, që nuk funksiononte në rregull, ata kanë zbuluar diçka që i shokoi,

Kliko per me shume info

Në pusetë nuk qarkullonin mirë ujërat e zeza, pasi në të ndodhej një fetus fëmije.

Pas mbërritjes në vendngjarje të policisë, nisën hetimet.

LEXO EDHE:  I bëri për 6 vite rresht thonjtë me akrilik, e vërteta e hidhur që i ndodhi kësaj gruaje do ju habisë

Siç shkruan Il Messaggero, prindërit e fetusit të gjetur ishin një rumune 20-vjeçare dhe partneri i saj.

Kur ka mbërritur në polici, vajza e re e ka pranuar këtë fakt dhe tani hetimet janë përqendruar për të zbuluar nëse bëhet fjalë për një abort spontan apo të provokuar.

Fetuesi do t’i nënshtrohet analizave të ndryshme, ndërkohë që nuk përjashtohet mundësia që gruaja të ketë abortuar në shtëpi.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here