Ky është 19-vjeçari me punën më të mirë në botë…

djali-pune-avionAlex Macheras mund të cilësohet padyshim si i riu me një ndër punët më të mira në botë.
Ai është vetëm 19-vjec dhe punon si analist aviacioni.
Pra puna e tij konsiston në analizimin e sherbimit të avionëve, cilësinë e sediljeve, të ushqimit etj.

“Kam udhëtuar në cdo kontinent këtë vit dhe paguhem mjaft mirë. Një punë ëndrrash. Zor se do të gjeja dicka më mirë”- tha 19-vjecari./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Habisin meshkujt, ky është vendi që u pëlqen më shumë të bëjnë seks

Sipas një hulumtimi të realizuar së fundmi, 73% e meshkujve dëshirojnë të ...