Provokuese dhe me bikini, Aurela Hoxha ‘sfidon’ ditët e ftohta(Foto)

aurela-hoxha12Gjithmonë atraktive dhe ‘’HOT’’, modelja Aurela Hoxha, vazhdon me këtë edhe gjatë ditëve të ftohta të nëntorit. Mësohet se modelja ka realizuar një set fotografik mjaft provokues.Ajo shfaqet me të brendshme duke pozuar në mënyrë mjaft sensuale.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

olta-gixharir

Olta Gixharin e puthin në buzë dhe e kapin në të pasme!

Aktorja e njohur Olta Gixhari ka publikuar së fundmi një foto mjaft ...