Provokon Xhesika Ndoj, këngëtarja kap gjoksin me duar…

xhesika-gjoksiKëngëtarja Xhesika Ndoj tashmë njihet për pozat e saj tejet provokuese.

Xhesika së fundmi ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet në një pozicion mjaft provokues raporton LajmiFundit.al.

Sic duket ajo është duke realizuar një set fotografik dhe këtë foto ka vendosur ta ndajë me fansat.

Xhesika në këtë foto ka pozuar duke kapur gjoksin me duar./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

female-male

Nuk keni kujtesë të mirë? Mjekët ju këshillojnë seksin si ilaç

Nëse femrave u duhet një arsye tjetër për të bërë më shumë ...