Provokon Marina Fara, e shtrirë në krevat dhe…ekspozon gjoksin

marina-fara-eliBukuroshja Marina Fara ka provokuar me një foto të publikuar së fundmi në Instagram.

Ajo shfaqet e shtrirë në një krevat, teksa ekspozon edhe gjoksin, por nuk harron edhe të thotë “gn”(natën e mirë).

Vajza e Eli Farës njihet për pozat e saj provokuese dhe format bombastike./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

kendall-jenner

Kendall Jenner e ‘’pa mëshirshme’’, një klip provokues për LOVE(Video)

Revista LOVE po flitet shumë së fundmi. Videot e kësaj reviste sa ...