Protagonistët e serialit ‘’Për Ty’’ rikthehen, ja si duken (Foto)

UntitledPrej vitesh serialet latino- amerikano kanë qenë miqtë më të mirë të gjithë shqiptarëve, po ashtu dhe protagonistët e tyre. Një nga serialet më të dashura për publikun e që madje ka qenë edhe i dubluar ka qenë seriali “Për ty”. Aktorët Maria dhe Antonio kanë qenë shumë interesant për publikun tonë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I cmend të gjithë me format, 19-vjecarja e njohur: Nuk e zmadhova gjoksin

Disa muaj më parë ajo mohoi se ka ndërhyrë për zmadhimin e ...